بررسی محصول
Review
مشخصات فنی
Specification
سایر اطلاعات
Information
ظاهر جذاب
همزمانی کارکرد ایده آل با ظاهر جذاب و گیرا، باعث به وجود آمدن تجربه ای بی نظیر در استفاده از شاسی های اونیکس شده است. توجه به جزئیات عامل اصلی در زیباییست. ظاهر تمام شیشه، دایموند و سکوریت بودن و دیگر جزئیات رعایت شده در طراحی شاسی، استقبال دوچندانی از این محصول به وجود آورده است.
کلیدهای لمسی
کلیدهای لمسی شاسی اونیکس مجهز به تکنولوژی تاچ خازنی است که باعث سرعت عملکرد بالا و نرمی حرکت حتی در هوای گرم و مرطوب می شود.این فناوری مشابه فناوری به کار رفته در گوشی های هوشمند بوده که علاوه بر کیفیت بالا، از عوامل محیطی تاثیر نمی پذیرد.
پنل سوکتی
همواره سیم کشی شاسی آسانسور از مراحل وقت گیر و بعضاً پر اشتباه در فرآیند نصب است. به همین منظور در طراحی و تولید شاسی های اونیکس رفع این معضل جز اهداف اصلی قرار گرفته است. نصب شاسی های اونیکس ( شاسی داخل کابین و شاسی طبقه ) به صورت سوکتی و تنها با اتصال کابل های شبکه می باشد و این ویژگی علاوه بر سهولت نصب، احتمال خطا در فرآیند نصب را به صفر می رساند.
نصب آسان
توجه همزمان به سه عامل کلیدی استحکام، زیبایی و سادگی در نصب مکانیکال، منجر به ابداع روشی جدید و منحصر به فرد در نصب مکانیکال شاسی ها شد. در این روش، نصب شاسی ها داخل کابین به صورت فشاری و شاسی های طبقه به صورت کشویی است.
رنگبندی متنوع
تنوع و تمایز در یک محصول باعث انطباق آن با خواسته های مشتری می شود. وجود رنگ بندی در شاسی های اونیکس امکان هماهنگی آن را با تمامی کابین ها به وجود آورده و همچنین به کارگیری انیمیشن در حرکت نور پشت کلیدها، این محصول را از تمامی نمونه های موجود متمایز کرده است.
نمایشگر با کیفیت
هماهنگی در اجزای یک محصول باعث ایجاد یکپارچگی و جلب نظر مخاطب می شود. بکارگیری نمایشگر ریزشی با تراکم بالا علاوه بر هماهنگی، امکان پیاده سازی حرکتی نرم برای کاراکترها را فراهم می کند که خود سهم بسزایی در زیبایی محصول دارد.
کم حجم
فضای کم در کابین باعث ایجاد محدودیت در به کارگیری قطعات حجیم می شود. برای رفع این محدودیت با کم کردن عمق شاسی ( تا 6/2 سانتی متر) این محدودیت را رفع و امکان نصب روکار و توکار شاسی را برای مشتریان فراهم کردیم.
ابعاد ۳۲ ×۲۰۰ سانتی متر
نصب سوکتی
سیستم RFID خوان
پنل لمسی
فریم نوری لوگوی شرکت
دانلود لیست قیمت
لطفا جهت دانلود لیست قیمت، اطلاعات خود را وارد نمایید:
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه: لطفا شماره لطفا همراه خود را بدرستی وارد نمایید.