بررسی محصول
Review
مشخصات فنی
Specification
سایر اطلاعات
Information
سیستم اصلاح فاز هوشمند
همزمان با مرتفع شدن ساختمان¬ها، آسانسور تبدیل به عنصری حیاتی در زندگی شده است. در اکثر مواقع از کار افتادن آسانسور به معنی متوقف شدن رفت و آمد در ساختمان است. از این رو شاید تعبیر از آسانسور به عنوان قلب ساختمان تعبیری مناسب به حساب آید. در راستای این مهم، تمامی تابلو فرمان های داتیس مجهز به سیستم اصلاح فاز هوشمند می باشند و در صورت جابه¬جایی فازها، بدون نیاز به حضور سرویس کار، آسانسور به حرکت خود ادامه میدهد.
سیستم آوای چند زبانه
هماهنگی و کیفیت تمام پارامترهای یک آسانسور باعث تجربه ای لذت بخش در استفاده از آن است. درکنار حرکت نرم، شنیدن موسیقی دلخواه با کیفیت عالی باعث ایجاد این هماهنگی می شود. برای تحقق این امر، در تابلو فرمان های داتیس، امکان اتصال دو بلندگو، انتخاب زبان و نوع موسیقی و کیفیت بی نظیر بخش موزیک فراهم گردیده است.
سیستم Double Click Canceling
به منظور استفاده بهینه از آسانسور و جلوگیری از اتلاف وقت، تمامی تابلوهای داتیس مجهز به سیستم Double Click Canceling می باشند. بدین گونه که در صورت انتخاب اشتباه یک طبقه با فشردن دوبار کلید همان طبقه شاسی مورد نظر کنسل می شود و از ایست بی مورد آسانسور جلوگیری می کند.
ابعاد کوچک
طراحی مهندسی کارآمد و به روز باعث استفاده بهینه از ابعاد یک محصول می شود. در این راستا با استفاده از دانش فنی تیم طراحی، ابعاد تابلو کاهش یافته که علاوه بر تبدیل شدن به کوچک ترین تابلو فرمان بازار، مشکلات حمل و نصب تابلو را به میزان چشمگیری کاهش می دهد.
سیستم نجات اضطراری
تأمین امنیت و جلوگیری از بروز هرگونه اتقاق احتمالی جزء اهداف اساسی داتیس بوده از این رو با تمرکز بر روی سیستم نجات اضطراری و در نظر گرفتن موارد اساسی در طراحی آن، این سیستم تبدیل به یکی از نقاط قوت داتیس گشته است. عدم نیاز به دشارژ ماهیانه، شارژ شناور باتری ها ، تشخیص جهت و سرعت حرکت بهینه تنها گوشه¬ای از ویژگی¬های منحصر به فرد سیستم نجات اضطراری داتیس می¬باشد.
سیستم دو درب و Short Floor
دید جامع نگر در طراحی و توجه همزمان به راحتی مشتری برای سفارش دادن تابلو، ما را بر این داشت تا کلیه تابلو فرمان های داتیس را به سیستم های دو درب و Short Floor مجهز کنیم. این ویژگی ها به صورت پیش فرض روی محصولات می باشد و برای استفاده از آنها نیاز به سفارش خاص و یا هزینه اضافی نمی باشد. سیستم دو درب با پشتیبانی از درب¬های تونلی و دو درب دو شاسی جوابگوی تمامی حالت های ممکن می باشد. همچنین راه اندازی پروژه¬هایی که شامل نیم طبقه یا عدم تقارن بین طبقات است با کمک سیستم Short Floor به راحتی انجام پذیر است.
فیوز دیجیتالی الکترونیکی
پایبندی به شعار نصب آسان ما را بر آن داشت که تمامی تابلو فرمان های داتیس را به فیوز دیجیتالی الکترونیکی مجهز کنیم. عملکرد این سیستم به این صورت است که در صورت بروز هرگونه مشکل، به صورت خودکار جریان را قطع کرده و مانع از آسیب دیدن تابلو می شود و بعد از رفع مشکل به صورت خودکار دوباره جریان را وصل می کند. این فرآیند از اتلاف وقت نصاب ها در هنگام نصب جلوگیری می کند و لذت نصب آسان را برایشان فراهم می کند.
موتور سیف دیجیتال
یکی از وظایف اصلی تابلو فرمان، حفاظت از سایر قطعات آسانسور است. در این راستا سیستم موتور سیف دیجیتال، که محافظت از موتور را برعهده دارد، نقش مهمی ایفا می¬کند. با اضافه شدن امکاناتی از جمله اندازه گیری جریان هر فاز، سهولت تنظیم پارامترها، مجهز به ، دقت بالا و .... به این سیستم، تجربه منحصر به فردی را برای کاربران داتیس فراهم می آوریم.
دوپلکس
بهره گیری از هوش مصنوعی در هنگام تصمیم گیری در آسانسور¬های دوپلکس باعث افزایش بهره¬وری و کاهش زمان انتظار مسافران می شود. تابلو فرمان¬های داتیس با بهره گیری از این تکنولوژی به عنوان بهترین گزینه برای آسانسورهای دوپلکس شناخته می شوند. لازم به ذکر است که این سیستم به صورت پیش فرض روی همه¬ی تابلوها می باشد و برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هزینه اضافی نیست.
ابعاد کوچک
دو سال گارانتی
خدمات ۲۴ ساعته
Doubleclick Canceling
پخش آوای Stereo MP3
دانلود لیست قیمت
لطفا جهت دانلود لیست قیمت، اطلاعات خود را وارد نمایید:
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه: لطفا شماره لطفا همراه خود را بدرستی وارد نمایید.